.
.
<<  İletişim ve Talep  >>
 
EZER MAKİNA; Yem Makinalarının  imalat pazarlama alanında  faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Firmamız; Yem karma (Karıştırma) makinaları, yem kırma makinaları ile yem ezme makinaları imalatı yapmaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Makina ve ekipman imalat, nakliyat, montaj ve kurulumu tek başına yapabilecek kapasiteye sahiptir.

 

Güler yüzlü hizmet anlayışı ile faaliyetine devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, saygılar sunuyoruz.

 

Vizyonumuz;

 

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Misyonumuz;

 

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 
Şamil  EZER
Firma   Sahibi
.